O nas

O firmie Connexxion

Przewóz osób chorych i niepełnosprawnych to ważna usługa dlatego musi zostać zrealizowana w sposób bardzo dokładny i profesjonalny. Liczy się zarówno nastawienie i podejście kierowcy jak również specjalny środek do przewozu. Każdy z naszych samochodów jest przygotowany aby w bezpieczny sposób służyć Klientom.   Dbamy o Państwa wygodę! Nasza firma podchodzi tylko w profesjonalny sposób do każdego Klienta. Wystarczy skontaktować się z nami w wygodny sposób np. tel 535 052 052 i zamówić przewóz osoby niepełnosprawnej na terenie Warszawy lub okolic a także całego kraju.

Przewozimy osoby chore

Nasza flota samochodów i busów to samochody marki Mercedes oraz Volkswagen,  przystosowane do transportu osób poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz do przewozu osób chorych lub niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich z automatyczną windą lub najazdem. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także: dowóz dzieci do szkół. Wyjazdy specjalne i awaryjne Warszawa. Świadczymy profesjonalne usługi przewozu takie jak:
  • transport osób niepełnosprawnych
  • przewóz osób chorych na wózkach
  • przewóz niepełnosprawnych na wózku inwalidzkim

Wozimy dzieci do szkół

Witamy serdecznie w naszej profesjonalnej firmie przewozowej, działającej na terenie Warszawy a także całego kraju. Nasze samochody m.in. Mercedesy i Volkswageny, to specjalne pojazdy mieszczące trzy osoby niepełnosprawne poruszające się na wózkach inwalidzkich oraz mieszczące cztery miejsca siedzące dla osób towarzyszących. Oferujemy przewóz ośmiu osób niepełnosprawnych poruszających się samodzielnie. Naszą wiodącą usługą jest przewóz osób niepełnosprawnych i chorych do ośrodków zdrowia, szpitali i innych miejsc docelowych. Oferujemy także dowóz i profesjonalny transport niepełnosprawnych do ośrodków zdrowia, szpitali, teatrów, urzędów, dworców kolejowych oraz na lotniska itp. Do transportu wykorzystujemy samochody specjalne o wysokim komforcie służącym naszym Klientom.

auto z windą automatyczną

Transport osób niepełnosprawnych i chorych dzieci do: szpitali, urzędów, lotnisk, dworców, restauracji, przychodni lekarskich, domów wczasowych, sklepów, banków, na rehabilitację, teatrów, kin, muzeów a także kilkudniowe objazdy, wycieczki po Polsce i Europie.
Nasz cennik

Punktualność

Kierowcy są zawsze punktualni

najniższe ceny w mieście

Cena za 1 km. to tylko 2,50 zł.

Zakupy

Realizujemy zakupy dla naszych Klientów.

24/7 Pomoc

24/7 Pracujemy codziennie także w święta i weekendy.

Indywidualne podejście

Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy.

Dbamy o bezpieczeństwo

Nasi kierowcy jeżdżą w przepisowy sposób aby zachować pełne bezpieczeństwo podróży.